Strona główna Komunikacja Bilet Turysty na ferie zimowe

Bilet Turysty na ferie zimowe

fot. materiały prasowe

Koleje Mazowieckie wprowadzają w okresie ferii zimowych ofertę „Bilet Turysty”. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które w tym czasie zamierzają zwiedzać Mazowsze podróżując pociągami KM.

Oferta obowiązywać będzie od 11 do 26 lutego, a w sprzedaży będzie dostępna od 5 lutego. Bilet będzie można kupić w kasach i biletomatach.

Bilet Turysty jest biletem sieciowym imiennym ważnym przez 3 dowolnie wybrane dni w ciągu 10 dniowego terminu ważności, licząc od daty wydania lub wskazanej przez nabywcę. Podczas zakupu wydawany jest także karnet, na którym należy dokonać legalizacji rozpoczęcia podróży każdego z trzech dni.

Bilet kosztuje 75 zł, a jego cena jest zryczałtowana i niezależna od odległości taryfowej. Od tej ceny nie stosuje się żadnych ulg.

Oferta „Bilet Turysty” umożliwia nieograniczone przejazdy pociągami KM na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Czyżew, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko Kamienna, Drzewica. Upoważnia również do przejazdu na trasie PKP Modlin – Port Lotniczy Warszawa – Modlin autobusami lotniskowymi KM.