Strona główna Wydarzenia Druga garażówka na Różycu

Druga garażówka na Różycu

fot. materiały prasowe

Od środy 17 sierpnia organizatorzy będą przyjmować zgłoszenia sprzedających na drugą wyprzedaż garażową, która odbędzie się w niedzielę 4 września.

W pierwszą niedzielę sierpnia 42 pawilony udostępnione dla sprzedających były zajęte podwójnie – przestrzeń wewnątrz przez jedną osobę, taras przez kolejną. Razem z miejscami wzdłuż alejek wystawiło się około setki niedzielnych kupców. Garażówka przyciągnęła też tłumy kupujących.

– Wszystko się udało, tak jak planowaliśmy. Takie wydarzenie dało szansę miłego spędzenia czasu przez mieszkańców, ale też ich integracji. Dla nas jednak równie ważne było pokazanie tego terenu jako miejsca handlu. Nie tylko okazjonalnie czy weekendowo, ale też na co dzień – mówi Maciej Wójtowicz, dyrektor Zarządu Praskich Terenów Publicznych.

Kolejna wyprzedaż garażowa na Bazarze Różyckiego odbędzie się w niedzielę 4 września. Karty rejestracyjne można składać od środy 17 sierpnia do piątku 2 września (do godz. 12). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wstęp na bazar – zarówno dla kupujących, jak i dla zarejestrowanych sprzedawców – jest bezpłatny. Ponadto można wydzierżawić podczas garażówki fragment gruntu na usługi komercyjne np. gastronomiczne.