Strona główna Komunikacja ZTM obsłuży pasażerów przez Internet

ZTM obsłuży pasażerów przez Internet

Warszawską Kartę Miejską można wyrobić on-line w Elektronicznym Punkcie Obsługi Pasażerów (e-POP). Nie można jednak jej doładować.

Elektroniczny Punkt Obsługi Pasażerów został uruchomiony na stronie ZTM: https://e-pop.wtp.waw.pl. Obecnie za jego pośrednictwem można umówić się na spotkanie informacyjne dotyczące Warszawskiego Transportu Publicznego oraz złożyć wnioski o:

  • Spersonalizowaną Warszawską Kartę Miejską,
  • Spersonalizowaną Warszawską Kartę Miejską z uprawnieniami Karty warszawianki / Karty warszawiaka, Karty młodej warszawianki / Karty młodego warszawiaka,
  • uprawnienia Karty warszawianki/Karty warszawiaka, Karty młodej warszawianki / Karty młodego warszawiaka.

Przy składaniu w e-POP wniosku o wydanie karty/karty z uprawnieniami, mieszkańcy mogą wybrać, w jaki sposób odebrać dokument. Można to zrobić w Punktach Obsługi Pasażerów lub zamówić wysyłkę na adres podany we wniosku. W przypadku wysyłki karty konieczne jest spotkanie on-line przy wykorzystaniu aplikacji Microsoft Teams, podczas którego zostanie zweryfikowana tożsamość oraz dokumenty niezbędne do wydania uprawnień.

Zarząd Transportu Miejskiego zachęca oraz dzielenia się opiniami i sugestiami na temat ePOP – uwagi można wysyłać na adres: opinie@ztm.waw.pl. E-POP ma charakter pilotażowy, a uwagi i opinie pozwolą na jego dalszy rozwój i rozbudowę o kolejne funkcje.