Strona główna Wydarzenia Warsztaty behawiorystyczne dla psów i właścicieli

Warsztaty behawiorystyczne dla psów i właścicieli

fot. Pixabay.com

Jak lepiej rozumieć psią naturę? Jak zapobiegać sytuacji niebezpiecznej, a gdy już do niej dojdzie – jak zapanować nad pupilem? Jaki jest psi savoir vivre? W najbliższą sobotę (25 września) od godz. 11 na wybiegu przy Ogrodzie Krasińskich odbędą się darmowe warsztaty dla psów i ich właścicieli.

Uczestnicy dowiedzą się m.in. jakie są zasady bezpiecznego i efektywnego korzystania z placu zabaw dla psów, jak budować więź z pupilem, na czym polega psi savoir vivre, jak zapobiegać sytuacjom niebezpiecznym i jak właściwie zachować się, gdy do nich dojdzie. Na zajęcia warto zabrać garść smakołyków dla swojego czworonoga.

Przed przyjściem na warsztaty należy sprawdzić ważność szczepień psa – w celu ograniczenia rozprzestrzeniania chorób udział w zajęciach będą mogły wziąć wyłącznie psy zaszczepione. Czworonogi w trakcie cieczki oraz tuż po jej zakończeniu mogą rozpraszać inne psy i uniemożliwić realizację szkolenia – nie powinny brać w nim udziału. Kurs nie jest też przeznaczony dla psów wyjątkowo agresywnych.

Warsztaty zostaną przeprowadzone przez „Akademię 4 łapy”.