Strona główna Komunikacja Utrudnienia na białołęckich ulicach

Utrudnienia na białołęckich ulicach

fot. Unsplash.com

Od dziś do soboty zwężona będzie ul. Henrykowska, w sobotę zamknięte dla ruchu będzie skrzyżowanie ul. Juranda ze Spychowa i Echa Leśne.

Od dziś do 19 grudnia (sobota) ul. Henrykowska na odcinku od ul. Przytulnej do ul. Wyganowskiej będzie zwężona do jednego pasa. Utrzymany zostanie ruch w obu kierunkach. W trakcie remontu autobusy nie będą mogły dojeżdżać do pętli Choszczówka. Na trasę nie wyjadą autobusy linii 133. Zostaną one częściowo zastąpione przez autobusy linii 176, które będą kursowały na zmienionej trasie: Budowlana – … – Polnych Kwiatów – J. Mehoffera – Jeżowskiego – Parcelacyjna – Mehoffera – Światowida (powrót: Świderska – Ćmielowska) – Świętosławskiego – Tarchomin. Zmieni się również trasa autobusów linii N64.

19 grudnia (sobota) zamknięte dla ruchu będzie skrzyżowanie ul. Juranda ze Spychowa i Echa Leśne. Na zamkniętym odcinku położona zostanie ostatnia warstwa nawierzchni. Zakończenie prac planowane jest na ok. godz. 17. W tym czasie autobusy linii 104 nie będą kursowały ulicami: Wielkiego Dębu – Echa Leśne – Juranda ze Spychowa, tylko pojadą bezpośrednio ul. Białołecką. Objazdem pojadą również autobusy linii 204 i 234 – od skrzyżowania ulic Białołęckiej i Juranda ze Spychowa: Białołęcka – M. Hemara – Ostródzka – Olsztyńska – Berensona i dalej swoimi trasami.