Strona główna Aktualności Nowa „Biedronka” na Targówku

Nowa „Biedronka” na Targówku

fot. materiały prasowe

Biedronka o powierzchni 800 mkw. została otwarta w Galerii Łodygowa przy ul. Łodygowej 26. Nowy sklep będzie 154. placówką tej sieci w stolicy.

Z myślą o szybkich zakupach w sklepie zainstalowano cztery kasy samoobsługowe oraz cztery kasy tradycyjne. Zmotoryzowani klienci będą mogli skorzystać z 30 miejsc parkingowych, z czego jedno przeznaczone jest dla osób z niepełnosprawnościami. W sklepie znalazło zatrudnienie 22 pracowników.

– Oprócz najwyższej jakości asortymentu, o który dbają pracownicy sieci – Świeżoznawcy, oraz atrakcyjnych cen, sklepy te wyróżnia wiele ekologicznych rozwiązań. Zależy nam na tym, by nasze placówki były przyjazne dla klimatu – mówi Karolina Klajna, menedżer ds. marketingu operacyjnego w sieci Biedronka.

Do 20 grudnia (lub do wyczerpania zapasów) na klientów sklepu czekają super okazje, a wybrane produkty będzie można zdobyć nawet 60 proc. taniej. W niższej cenie kupimy np. banany, filet z piersi kurczaka czy kiełbasę czereśniową wędzoną.

Nowy sklep w tygodniu i w niedziele handlowe będzie czynny w godz. 7-23. Sklepy sieci Biedronka będą czynne w najbliższą niedzielę handlową 20 grudnia.